Penzion Koňák, Nový Bor

Tkalcovská 352, 47301
od 380 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Penzion Koňák nabízí ubytování v rodinném domě v městě Nový Bor, který leží mezi Lužickými horami a Máchovým jezerem. Ubytování se nachází nedaleko centra města. Nový Bor je město známé především díky sklářské tradici.

Další informace

K ubytování jsou připraveny 2 prostorné dvoulůžkové pokoje, ze kterých je východ na terasu, jež slouží hostům k odpočinku a relaxaci. Dále je zde menší jednolůžkový pokoj. Sociální zařízení je pro všechny ložnice společné - koupelna, WC.

Penzion Koňák - další služby:

Po domluvě lze nahlédnout na internet. Parkování v uzavřeném dvoře. Hostům je k dispozici kuchyňka vybavená mikrovlnkou, varnou konvicí a kávovarem. Stravování je možné v okolních restauracích, z nichž jedna je známá tím, že se hosté přímo od stolu dívají, jak se vyrábí sklo.

Ceník:
Cena: lůžko 400,- na noc (sleva při delším pobytu dohodou).
Možnost ubytování s domácím mazlíčkem za poplatek 50,- Kč na den.

Ceny

Cena za osobu
380 Kč

Služby

Připojení k internetu
Parkoviště uzavřené
Vstup domácích zvířat
Zahrada
Úschovna kol, lyží
Venkovní ohniště / gril

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek
5

Sportovní možnosti v okolí

Cyklostezky
Běžkařské stopy
Lyže, snowboard
Tenisový kurt
Volejbalový kurt
Bazén venkovní

Okolí

Horský charakter oblasti, značnou část území pokrývají lesy. Pro své terény je město vyhledáváno pro letní i zimní rekreaci. Provozují se především tradiční sporty - pěší turistika, lyžování, cyklistika. Na Polevsku jsou vybudovány lyžařské vleky, slalomový svah, v okolí pak lyžařské běžecké okruhy. Množství malých sklárniček vábí turisty z celého světa, aby na vlastní oči spatřili výrobu foukaného, malovaného, broušeného i rytého skla. Ve městě je sportovní hala, tenisové a volejbalové kurty, koupaliště, atd.

V Novém Boru se nachází Sklářské muzeum, Děkanský kostel Nanebevzetí Panny Marie, Lesní hřbitov - zal. 1909 u silnice směr Radvanec, na Palackého náměstí se nacházejí památkově chráněné budovy. V okolí - Sloup v Čechách asi 3km - Skalní hrad (směr Česká Lípa a Zákupy), Pískovcové divadlo (směr Zákupy), Radvanecký rybník, kostel sv. Kateřiny, Domov důchodců v zámku Kinských. Skalice u České Lípy asi 2 km od Nového Boru. Hezké okolí obce vyhledávané filmaři. Možný výstup na Chotovický kopec (též nazýván Kašpák), dále možný výstup na Skalický kopec (nebo-li Český kopec).

Mapa

Velká mapa