Penzion Star Doksy, Doksy

Lipové náměstí 104, 47201

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

V roce 2012 naše rodina začala provozovat hotel Star na Benecku v Krkonoších. Hory milujeme, ale teplo nám chybí. Začali jsme jezdit čím dál častěji k Máchovu jezeru. Zamilovali jsme si Doksy! Děti písčitou pláž, velké množství dětských hřišť, mini Zoo... a my dospělí? Úžasnou přírodu, památky a pohodu u kvalitního drinku na pláži :-) a to nejen v létě. A protože jsme se chtěli o toto krásné poznání z nového místa podělit i s našimi hosty, hledali jsme objekt, který bychom mohli s láskou provozovat tak jak provozujeme hotel v Krkonoších.... nejdříve to byla chata, kterou si od nás můžete pronajmout a o rok později, v zimě 2018, jsme objevili přesně to co jsme hledali. Penzion PRE... nyní už penzion Star!

Přijeďte, pro Vaší pohodu uděláme maximum....


Další informace

Pohodlné pokoje

S vlastním nebo sdíleným sociální zařízením.

Zahrada

Posedět můžete na terase před penzionem a nebo si na zahradě opéct buřty. Opékání buřtů můžete využít v rámci polopenze.

Kromě restaurace, kde se podávají snídaně a večeře, můžete po celý den využívat prostornou klubovnu s dětským koutkem a televizí. Využívat jí mohou jednotlivci, ale nejvíce potěší skupinové pobyt - školy, party přátel, sportovní oddíly...

Domácí kuchyně

Pobyty nabízíme se snídaní nebo s polopenzí. Snídaně jsou formou rautu, večeře o třech chodech (polévka, hlavní chod a dezert).

Hlavní pláž v Doksech je vzdálená 15 min pěšky, pláž Klůček 10 min!

Služby

Dětský koutek
Parkoviště
Zahrada
Venkovní ohniště / gril

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
WC

Sportovní možnosti v okolí

Cyklostezky
Vodáctví, lodě
Půjčovna lodí
Rybolov
Koupání řeka, jezero

Mapa

Velká mapa