Penzion U Pánů z Dubé, Sloup v Čechách

Benešova 54, 47152
od 355 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Ubytování ve 3 až 7 lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Celková kapacita 37 lůžek. Vhodné pro školy v přírodě. Teplá jídla po celý den. Restaurace, salonek, terasy, dětský koutek, živá zvířata. Vhodné prostory pro svatbu, školení. Lokalita vhodná pro turistiku a volný čas.

Další informace

V našem penzionu Vám nabízíme ubytování v tří až šesti lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením a sprchou na každém pokoji a s možností připojení k internetu (WIFI). Případná možnost přistýlky. Ve společenské místnosti v prvním patře je možnost vypůjčení knih. V obytných částech penzionu není dovoleno kouření. Kapacita ubytování je 33 míst. Pro ubytované je k dispozici horní terasa penzionu.

Ceny

Apartmán
800 Kč
Domácí mazlíček
50 Kč
Polopenze
120 Kč
Snídaně
60 Kč
Třílůžkový pokoj
355 Kč

Služby

Restaurace
Připojení k internetu
Společenské prostory
Nekuřácké pokoje
Terasa
Dětský koutek
Parkoviště

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek
33

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
WC

Restaurace

Naše restaurace Vám nabízí tradiční českou domácí kuchyni. K pití nabízíme Plzeňské pivo, Kozla 11, Gambrinus 10 a široký sortiment alkoholických a nealkoholických nápojů.

Sportovní možnosti v okolí

Bazén venkovní
Cyklostezky
Koupání řeka, jezero

Okolí

Náš penzion se nachází v obci Sloup v Čechách, ve velmi vyhledávané turistické oblasti na pokraji Lužických hor. Poloha penzionu představuje naprosto ideální možnost ubytování pro všechny, kteří rádi tráví svou dovolenou uprostřed nádherné přírody, především pro vyznavače aktivního odpočinku. V oblasti se nachází velké množství turistických tras, cyklostezka, mnoho skalních útvarů, skalní hrad Sloup a sloupský rybník, který osvěží v horkých letních dnech.

Mapa

Velká mapa