Penzion U Rychtářky, Holany

Loubí 1, Holany, 47002
od 350 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Příjemné ubytování v CHKO Kokořínsko. Penzion je v budově postavené roku 1844 a citlivě zrekonstruované v letech 2007-2013. Ideální pro rodiny s dětmi, hledající aktivní dovolenou plnou turistiky nebo cykloturistiky. Pro firemní klientelu můžeme připravit školení nebo teambuilding.

Další informace

Penzion U Rychtářky je určen činorodým lidem, rodinám s dětmi i větším skupinám lidí. Najdete zde zázemí pro Váš aktivní odpočinek nebo klidné prostředí pro konání firemních akcí s projektorem i ozvučením. Točíme Svijanské pivo i českou klasiku Kofolu a podáváme skvělé hotovky. Půjčíme Vám kola, poradíme vám trasy pro pěší turistiku. Na naší zahrádce můžete grilovat, hrát pétanque nebo jen posedět. Večer můžete strávit u kulečníku, fotbálku nebo šipek. Pro Vaše děti máme dětské hřiště s Chaloupkou na muří nožce.

Všechny pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou se sprchovým koutem, toaletou a kuchyňským koutem. V našich pokojích najdete nábytek z masivu, jídelní stůl, ratanová křesílka, stoleček, televizi s USB portem a WiFi bez poplatku. V kuchyni najdete vše, co budete potřebovat: mikrovlnnou troubu, indukční plotýnky, hrnce, varnou konvici, lednici a jídelní sady. Pro každého ubytovaného hosta je snídaně v ceně.

Náš penzion leží přímo u cyklostezky 211, která je součástí celoevropské sítě. Kola si u nás můžete kdykoliv zapůjčit. Neváhejte vyzkoušet náš cyklistický balíček!

Ceny

Cena za osobu
350 Kč

Snídaně v ceně

Služby

Bezbariérový přístup
Dětský koutek
Parkoviště
Připojení k internetu
Pronájem kol
Venkovní ohniště / gril
Zahrada
Restaurace

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
WC

Firemní akce

V penzionu pro vás můžeme připravit školení nebo teambuilding! Máme projektor, plátno, notebook, zkrátka vše co potřebujete!

Sportovní možnosti v okolí

Cyklostezky

Mapa

Velká mapa