Penzion Na slunci, Doksy

U Rybníčku 54, Doksy, 47163
od 450 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Ubytování Ubytování je zajištěno v 2 až 5 lůžkových pokojích, které jsou vkusně zařízené a mají vlastní sociální zařízení. Součástí penzionu je společenská místnost/jídelna, kde se podávají snídaně a využívá se též k firemním workshopům a školením. Návštěvníkům je k dispozici rozlehlý areál s parkovištěm, velkým travnatým hřištěm, venkovním ..

Další informace

 • Penzion Na Slunci se nachází v klidné části obce Staré Splavy. Poloha penzionu je výjimečná – orientován je do luk a polí a zároveň 5 minut od jezera.
 • V bezprostřední blízkosti penzionu jsou jak restaurace, obchod, pošta a vlakové nádraží, tak dětské hřiště pro ty nejmenší návštěvníky.
 • Jezero, které je vzdáleno 150 metrů od penzionu, nabízí možnosti koupání, jachtingu a surfingu. Okolí Máchova jezera poskytuje návštěvníkům ideální podmínky pro celoroční aktivity. Ráj pro cyklistiku a pěší turistiku, houbaření a návštěvu historických památek – hrady Bezděz, Houska a Kokořín, jsou vzdáleny jen pár kilometrů.

 • Ubytování je zajištěno v 2 až 5 lůžkových pokojích, které jsou vkusně zařízené a mají vlastní sociální zařízení.
 • Součástí penzionu je společenská místnost/jídelna, kde se podávají snídaně a využívá se též k firemním workshopům a školením.
 • Návštěvníkům je k dispozici rozlehlý areál s parkovištěm, velkým travnatým hřištěm, venkovním barem s posezením a grilem. V letních měsících pravidelné večerní grilování.
 • Zázemí penzionu nabízí ubytování pro celkem 48 osob ve 13 nekuřáckých pokojích s vlastním sociálním zařízením.
 • Penzion Na Slunci nabízí klidné ubytování nejen pro jednotlivce a rodiny, ale i pro větší skupiny.Kapacita penzionu umožňuje zajistit pohodlné ubytování pro školní výlety, školy v přírodě, sportovní soustředí a firemní akce.
 • Pro větší skupiny osob a sportovní oddíly nabízíme možnost stravování formou polopenze či plné penze.
 • V celém areálu je volný přístup na wifi.
 • Penzion „Na Slunci“ Staré Splavy u Máchova Jezera nabízí ubytování v klidné části obce pod návsí s parkem ve vzdálenosti 150m od jezera.
 • Součástí nedalekého parku je dřevěné dětské hřiště.
 • Nedaleká nově rekonstruovaná hráz Máchova jezera nabízí příjemné posezení.

Ceny

Cena za osobu
450 Kč
Domácí mazlíček
50 Kč

Snídaně v ceně

Služby

Parkoviště
Připojení k internetu
Restaurace
Terasa
Zahrada
Vstup domácích zvířat

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek
38
Čtyřlůžkové pokoje
2
Dvoulůžkové pokoje
2
Třílůžkové pokoje
8

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
WC

Firemní akce

Pro firemní akce či školení je k dispozici společenská místnost s kapacitou 35 lidí.

Sportovní možnosti v okolí

Cyklostezky
In-line bruslení
Jachting, windsurfing
Koupání řeka, jezero
Minigolf
Půjčovna kol
Půjčovna lodí
Rybolov
Tenisový kurt
Volejbalový kurt

Okolí

Staré Splavy u Máchova jezera nabízejí celo řadu možností sportovního a kulturního vyžití. Je možné využít půjčovnu kol, loděk, šlapadel a plachetnic, vyzkoušet windsurfing, beach volejbal nebo si zahrát tenis v krásném tenisovém areálu (5 antukových kurtů a 3 v kryté hale pro případ nepříznivého počasí). Pro večerní zábavu jsou zde vyhlášené diskotéky, kavárny a restaurace. V nejbližším okolí je celá řada hradů, zámků a přírodních krás vybízejících k výletům. Většinu času však asi strávíte na čtyřech plážích u jezera (Splavy, Doksy, Klůček, Borný). Výlety do okolí jsou opravdovým zážitkem a odpočinkem. Určitě se vyplatí navštívit některý z hradů (Bezděz, Sloup, Kokořín...) či zámků (Zákupy, Zahrádky...) nebo muzeum v Doksech, České Lípě či Novém Boru. Český ráj je vzdálen 40km, Hřensko 60km, Praha 75km.

Mapa

Autobus 300m
Vlak 200m
Velká mapa