Restaurace a penzion U Hrabala, Česká Lípa

náměstí T. G. M. 130/9, Česká Lípa, 47001
od 1.300 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum 420m

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Nabízíme ubytování ve dvou i třílůžkových pokojích s TV, telefonem, vlastním sociálním zařízením a přípojením k wifi. Možnost ubytování se psem.

Další informace

V penzionu jsou k dispozici čtyři dvoulůžkové pokoje a jeden velký třílůžkový. Do každého pokoje je možné přidat přistýlku nebo dětské lůžko pro naše nejmenší návštěvníky. Všechny pokoje jsou vybaveny TV, telefonem, vlastním sociálním zařízením a přípojkou na internet, na požádání jsme schopni zajistit čističku vzduchu pro hosty s potížemi dýchacích cest. Budete-li mít s sebou i Vašeho čtyřnohého přítele, není problém aby sdílel pokoj s Vámi. Musí být však slušně vychovaný a nesmí narušovat chod penzionu. Parkování je zajištěno na náměstí T.G.M. a je částečně zahrnuto v ceně pokoje. Pro hosty, kteří jsou u nás ubytovaní dvě a více nocí máme připraveny volné vstupenky do Centra textilního tisku nebo Vodního hradu či Plaveckého bazénu.

Ceny

Dvoulůžkový pokoj
1.300 Kč
Přistýlka
300 Kč
Třílůžkový pokoj
1.800 Kč

Snídaně je zahrnuta v ceně pokoje.

Služby

Parkoviště
Parkoviště
Připojení k internetu
Vstup domácích zvířat
Restaurace

Kapacita ubytování a služeb

Dvoulůžkové pokoje
4
Třílůžkové pokoje
1

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
Lednička
Satelit, kabelová TV
TV
WC

Restaurace

Restaurace slouží pro širokou veřejnost i pro návštěvníky penzionu a jak jsme slíbili, nabízíme široký sortiment minutek, kde potěšíme milovníky české kuchyně, ale i steakové kuchyně a i milovníky rybích pochoutek. Těm, kteří se u nás chtějí pouze naobědvat, nabízíme možnost výběru z několika hotových jídel. Všechny tyto pokrmy se dají spláchnout douškem piva značky Staropramen, dále můžete ochutnat pivo Stella Artois. Naše kavárna nabízí kvalitní kávu značky Cosmai a produkty z této kávy. Pokud spíše dáváte přednost čaji, zajisté Vás překvapí nadstandardní nabídka čajů. Pohostit Vás můžeme také nealkoholickými i alkoholickými koktejly. Vinotéka - v současné době slouží jako salónek pro uzavřenou společnost tzv. "na objednávku" a vybírat máte možnost z nabídky  moravských  vín. Zde nabízíme příjemné posezení pro cca. 20 lidí.

Sportovní možnosti v okolí

Bazén vnitřní
Bowling, kuželky
Cyklostezky
Fitness, posilovna
Kulečník, billiard
Solárium

Okolí

Českolipsko patří k vyhledávaným rekreačním oblastem. Jeho atraktivnost je dána četností rozmanitých a pestrých krajinných a přírodních prvků a relativně málo narušeným životním prostředím. Jeho území pokrývají rozsáhlé lesní porosty, které zejména v severní části okresu, kde se rozkládají Lužické hory, přitahují příznivce zimních sportů do okolí Nového Boru a Kamenického Šenova. Tato oblast je dále přitažlivá i pro příznivce turistiky a cykloturistiky, je zde možnost využití přeshraničních turistických stezek do SRN.

Mapa

Centrum 420m
Velká mapa