Hotel Lázeňský vrch, Doksy

Lázeňský vrch 128, Doksy-Staré Splavy, 47163
od 1.450 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Hotel Lázeňský Vrch ve Starých Splavech je obklopen lesem a od Máchova jezera je vzdálen jen 200 m. Hotel nabízí příjemné ubytování, parkování, restauraci, sluneční terasu s bazénem, pivnici a společenskou místnost. Provoz hotelu - od května do září.

Další informace

Hotel Lázeňský Vrch má pro své hosty připraveno ubytování ve dvoulůžkových a třílůžkových pokojích a apartmánech, kapacita 32 pevných lůžek a 7 přistýlek. Některé pokoje mají přímo vstup na terasu, balkon nebo zimní zahradu. Bezbariérový pokoj v přízemí hotelu. K vybavení pokojů patří manželské postele, bohatý úložný prostor, TV, vlastní sociální zařízení.

Parkování je možné v areálu hotelu nebo na ulici ve vyhrazených prostorech. Motorkáři mohou parkovat na dvorku. Děti do 4 let (bez nároku na lůžko a stravu) mají pobyt zdarma Check in 14 - 18. Check out do 10 hodin. Domácí mazlíček za poplatek. K Máchovu jezeru dojdete pohodlně za 5 minut, obchod 300 m od hotelu Lázeňský Vrch, pošta Staré Splavy a další služby do 500 m.

Ceny

Apartmán
1.450 Kč
Čtyřlůžkový pokoj
4.200 Kč
Dvoulůžkový pokoj
2.100 Kč
Pětilůžkový pokoj
5.250 Kč
Třílůžkový pokoj
3.150 Kč

Snídaně v ceně


Uvedené ceny jsou pro hlavní sezónu od 1.7. do 31.8. Mimo sezónu: od 1.5. do 30.6. pokoj/noc - dvoulůžkový pokoj 1650 Kč - třílůžkkový pokoj 1700 Kč - čtyřlůžkový pokoj 2550 Kč - pětilůžkový pokoj 3400 Kč

Služby

Bazén
Parkoviště
Připojení k internetu
Restaurace
Terasa
Společenské prostory
Bezbariérový přístup
Vstup domácích zvířat

Kapacita ubytování a služeb

Čtyřlůžkové pokoje
1
Dvoulůžkové pokoje
7
Kapacita restaurace
32
Pětilůžkové pokoje
1
Počet apartmánů
2
Třílůžkové pokoje
3

Vybavení pokojů

TV
Vlastní koupelna
WC

Restaurace

Součástí hotelu Lázeňský Vrch ve Starých Splavech je restaurace se širokým výběrem jídel. Restaurace má 50 míst k sezení, sluneční terasu (80 míst) s bazénem a s možností posezení při kávě, zmrzlinovém poháru. Nechybí zde ani pivnice s 24 místy a společenská místnost s 24 místy a více, kde je biliard, stolní fotbal a televize.

Sportovní možnosti v okolí

Cyklostezky
Koupání řeka, jezero
Bazén vnitřní
Bazén venkovní

Okolí

Malebné lázeňské městečko Staré Splavy, v létě plné života a zábavy, leží na východním břehu Máchova jezera. Pohodlné turistické stezky Vám pomohou poznávat tento romantický kraj. Máchovo jezero je ideálním místem ke koupání a provozování sportů. Využijte ubytování a služby hotelu Lázeňský Vrch a vychutnejte si krásu Máchova kraje.

V okolí hrad Bezděz, hrad a zámek Grabštejn a Frýdlant, zámek Hrubý Rohozec, Sychrov, Zákupy a Lemberk, zřícenina hradu Trosky. Nabízí se také projížďky na koních a ponících. nebo solná komora.

Máchovo jezero - pláž

Staré Splavy je koupaliště ve volné přírodě, kde si užijete spoustu zábavy - plovoucí bazén, aquapark se spoustou vodních atrakcí pro děti i dospělé, šlapadla, lodičky, obří skluzavky, plážový volejbal, stolní tenis atd. Vybavení: restaurace, rychlé občerstvení, stánky, sprchy, šatny - převlékárny, WC. Veškeré atrakce včetně lehátek se slunečníky na pláži jsou v ceně celodenního vstupného. Výlet lodí: Ze Starých Splavů vyplouvá každé úterý a pátek ve 14:45 hod. jedna okružní plavba (červenec, srpen).

Mapa

Autobus 1.3km
Vlak 1.3km
Velká mapa